Hakkımızda

Turan Hırdavat, İstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezi’nde faaliyet gösteren bir hırdavat, nalbur, iş güvenliği ve inşaat malzemeleri tedarikçisidir. Uzun yıllardan beri sektörde faaliyet göstermekte ve müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Turan Hırdavat olarak sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz, böylece müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak için çaba sarf ediyoruz. İş güvenliği ürünleri, inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Turan Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Turan Hırdavat, Tüm Türkiye’de hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariği sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten öncü firmalardan biri olan Turan Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır.